Opinie

Kilka wpisów / opinii internautów:

 • Jezdze do krynicy od dziecka i mowie Wam ze jest naprawde fajnie, kto pojedzie na pewno nie bedzie zawidziony!
 • Krynica Morska to piękne miasteczko. Uważam, że przede wszystkim idealne jest dla całej rodziny, bądź spokojnych ludzi. Oczywiście jest dużo miejsc z karaoke, jednak jak dla mnie i moich znajomych, brakuje tam prawdziwych, szalonych imprez na plaży. Jeżeli chodzi o noclegi, nie mam żadnych zastrzeżeń; jest duży wybór, każdy dopasuje coś dla „swojego portfela”. Często odbywają się koncerty, można wybrać się na rejs po zalewie…. Jedzenie jest pyszne!
  Co do zabytków… Parę by się znalazło, ale to małe miasteczko, więc wiele zabytków nie znajdziemy(mnie to nie przeszkadzało).
  Plaże są zadbane, mieszkańcy i turyści w większości pozytywnie nastawieni.. Jak już wspomniałam brakuje tam jedynie „nocnego szału”, ale jak wiadomo niektórzy mogą to również uznać za pozytyw.
 • Bardzo polecam, niedoceniana wschodnia cześć Bałtyku i jego miejscowości, piękny zalew Wiślany
 • Słowem wstępu: „Krynica Morska jest znanym kurortem leżącym na Mierzei Wiślanej między otwartym Morzem Bałtyckim i Zalewem Wiślanym od północy otacza ją Zatoka Gdańska. Łagodnie obniżające się dno morskie stwarza doskonałe warunki do kąpieli.”Plusy:

  -Szybszy i lepszy dojazd niż np do Kołobrzegu, Mielna itd

  -Szeroka,czysta plaża

  -Duża baza noclegowa- hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, domki czy pola campingowe

  -Można dobrze zjeść- na każdym kroku restauracja, pizzeria, bar, smażalnia

  -Panuje życie nocne(dyskoteki)

  -Można zobaczyć latarnię,muzeum czy popłynąć do Fromborka po zalewie

 • W miarę cicho. Jest gdzie spędzić wolny czas. A najciekawsza jest latarnia morska. Jednak nie odważylam się wejść aż na samą górę.